RENTO saunová esence arktická borovice, 400ml
Přidejte trochu vůně do saunového vědra a nalijte vodu na rozpálená saunová kamna pro aromatickou páru. Vůně obsahuje mladé jehličí, pryskyřici a dřevité vůně, které lákají smysly.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.

229 Kč s DPH 21%
189 Kč bez DPH
není skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Přidejte trochu vůně do saunového vědra a nalijte vodu na rozpálená saunová kamna pro aromatickou páru. Vůně obsahuje mladé jehličí, pryskyřici a dřevité vůně, které lákají smysly.
Tekutina v lahvičce je koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru –doporučené dávkování je 2 - 4 víčka do vědra s vodou.
Lahvičku s vůní nikdy nenechávejte v horké sauně.
Finská kvalita.
| EAN | 6410416004846 |
|---|---|
| Hloubka | 6,5 cm |
| Objem | 400 ml |
| Šířka | 6,5 cm |
| Váha | 0,45 kg |
| Vůně | arktické borovice |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 16 cm |