RENTO hliníková naběračka do sauny
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Naběračka do sauny, kovové části jsou vyrobeny z barevně eloxovaného hliníku, s praktickou rukojetí z tepelně upraveného bambusu, díky čemuž se naběračka příjemně drží a nehrozí tak ani popálení o rozehřátý kov.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

569 Kč s DPH 21%
470 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Naběračka do sauny, kovové části jsou vyrobeny z barevně eloxovaného hliníku, s praktickou rukojetí z tepelně upraveného bambusu, díky čemuž se příjemně drží a nehrozí tak ani popálení o rozehřátý kov.
K naběračce se velmi hodí designová vědra a teploměr stejné edice.
Finská kvalita.
Po saunování vždy naběračku vyprázdněte a nenechávejte ji vyschnout v horké a vlhké sauně.
Vědro ani teploměr není součástí balení.
| Barva | Hliníková |
|---|---|
| EAN | 6410412613066 |
| Hloubka | 10 cm |
| Materiál | Kombinace eloxovaný hliník a bambus |
| Objem | 0,2 l |
| Šířka | 11,5 cm |
| Váha | 0,18 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 45 cm |