RENTO saunové hliníkové vědro s uchem bílé
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Vědro do sauny, kovové části jsou vyrobeny z barevně eloxovaného hliníku, s uchem z tepelně upraveného bambusu, díky čemuž se vědro příjemně drží.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.

1 349 Kč s DPH 21%
1 115 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Vědro do sauny, kovové části jsou vyrobeny z barevně eloxovaného hliníku, s uchem z tepelně upraveného bambusu, díky čemuž se vědro příjemně drží a nehrozí tak ani popálení o rozehřátý kov.
K vědru se velmi hodí designová naběračka a saunový teploměr stejné edice.
Finská kvalita.
Po saunování vždy vědro vyprázdněte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně.
Naběračka ani teploměr není součástí balení.
| Barva | Bílá |
|---|---|
| EAN | 6410416011776 |
| Hloubka | 23 cm |
| Materiál | Kombinace eloxovaný hliník a bambus |
| Objem | 5 L |
| Šířka | 23 cm |
| Váha | 0,75 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 35 cm |