RENTO saunové vědro s uchem lesklá ocel
Vědro do sauny, kovové části jsou vyrobeny z lesklé oceli, s uchem z břízy, díky čemuž se vědro příjemně drží.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.
Toto vědro do sauny z výroční kolekce Rento X Harri Koskinen má stylový a jednoduchý design v souladu se skandinávskou designovou estetikou typickou pro tohoto návrháře. Přirozenou volbou designéra pro naši speciální výroční kolekci byl proto Harri Koskinen, průkopník moderního finského designu.
Design vždy hrál důležitou roli v produktech společnosti Rento. Krásný vzhled nestačí. Výrobek musí také fungovat při každodenním používání. Kvalitní design lze vycítit ze snadného ovládání.


1 789 Kč s DPH 21%
1 479 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Vědro do sauny, kovové části jsou vyrobeny z lesklé oceli, s uchem z břízy, díky čemuž se příjemně drží a nehrozí tak ani popálení o rozehřátý kov.
K vědru se velmi hodí designová naběračka a saunový teploměr stejné edice.
Finská kvalita.
Po saunování vždy vědro vyprázdněte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně.
Naběračka ani teploměr není součástí balení.
| Barva | Lesklá ocel a bříza |
|---|---|
| EAN | 6410413179783 |
| Hloubka | 26 cm |
| Materiál | Kombinace lesklá ocel a bříza |
| Objem | 5 L |
| Šířka | 26,5 cm |
| Váha | 1,02 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 35 cm |