RENTO saunový teploměr lesklá ocel
Teploměr do sauny je vyroben z lesklé oceli, teplota je zobrazována ve stupních Celsia.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.


719 Kč s DPH 21%
594 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Teploměr do sauny je vyroben z lesklé oceli, teplota je zobrazována ve stupních Celsia.
Tento teploměr do sauny z výroční kolekce Rento X Harri Koskinen má stylový a jednoduchý design v souladu se skandinávskou designovou estetikou typickou pro tohoto návrháře. Přirozenou volbou designéra pro naši speciální výroční kolekci byl proto Harri Koskinen, průkopník moderního finského designu, s bohatou mezinárodní kariérou. Design vždy hrál důležitou roli v produktech společnosti Rento. Krásný vzhled nestačí. Výrobek musí také fungovat při každodenním používání. Kvalitní design lze vycítit ze snadného ovládání.
Saunový teploměr umístěte co nejdále od saunových kamen, blízko horní části stěny na místo, kde je dobře čitelný při vyhřívání sauny.
K teploměru se velmi hodí designová naběračka a vědro stejné edice.
Finská kvalita.
Vědro ani naběračka není součástí balení.
| Barva | Lesklá ocel |
|---|---|
| EAN | 6410413179813 |
| Hloubka | 15 cm |
| Materiál | Lesklá ocel |
| Šířka | 15 cm |
| Váha | 0,15 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 2 cm |