RENTO stojan na palivové dříví z lesklé oceli
Stojan na palivové dříví je vyroben z lesklé oceli a rukojeť je vyrobena z břízy.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.
Tento stojan na palivové dříví z výroční kolekce Rento X Harri Koskinen má stylový a jednoduchý design v souladu se skandinávskou designovou estetikou typickou pro tohoto návrháře. Přirozenou volbou designéra pro naši speciální výroční kolekci byl proto Harri Koskinen, průkopník moderního finského designu, s bohatou mezinárodní kariérou. Design vždy hrál důležitou roli v produktech společnosti Rento. Krásný vzhled nestačí. Výrobek musí také fungovat při každodenním používání. Kvalitní design lze vycítit ze snadného ovládání.


1 919 Kč s DPH 21%
1 586 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Stojan na palivové dříví je vyroben z lesklé oceli a rukojeť je vyrobena z břízy.
Praktický, skládací stojan na palivové dříví. Snadné sestavení. Včetně šroubů.
Ke stojanu se velmi hodí designová naběračka, vědro a teploměr stejné edice.
Finská kvalita.
Vědro, naběračka ani teploměr není součástí balení.
| Barva | Lesklá ocel |
|---|---|
| EAN | 6410413179806 |
| Hloubka | 30 cm |
| Materiál | Kombinace lesklá ocel a bříza |
| Šířka | 36 cm |
| Váha | 3,5 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 49 cm |