RENTO sprchový gel s přírodní vůní borůvky, 400 ml
Luxusní, jemný sprchový gel s lehkou pěnou, vhodný pro celou rodinu. Jemně čistí a osvěžuje pokožku. Lehká vůně borůvek.
Inspirováno přírodou. Navrženo a vyrobeno ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.


244 Kč s DPH 21%
202 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Luxusní, jemný sprchový gel s lehkou pěnou, vhodný pro celou rodinu. Jemně čistí a osvěžuje pokožku. Lehká vůně borůvek.
Aplikace pomocí jemného mechanického rozprašovače.
Finská kvalita.
| EAN | 6410413175198 |
|---|---|
| Hloubka | 6,5 cm |
| Objem | 400 ml |
| Šířka | 6,5 cm |
| Váha | 0,44 kg |
| Vůně | borůvky |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 18 cm |