RENTO masážní saunová žínka zad
Luxusní masážní žínka zad s nadčasový designem. Použití na běžné jemné mytí a peeling celého těla. Pokožku změkčenou saunováním jemně očistěte žínkou. Na obouch koncích žínky jsou umístěna praktická poutka.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

438 Kč s DPH 21%
362 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Luxusní masážní žínka zad s nadčasový designem. Použití na běžné jemné mytí a peeling celého těla. Pokožku změkčenou saunováním jemně očistěte žínkou. Na obouch koncích žínky jsou umístěna praktická poutka.
Finská kvalita.
| Barva | Béžová, černě žíhaný podklad |
|---|---|
| EAN | 6410412651440 |
| Hloubka | 70 cm |
| Materiál | Plátěné froté 100 % bavlna, poutka 100 % len |
| Šířka | 14 cm |
| Váha | 0,09 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 1 cm |