RENTO saunové bambusové vědro s rukojetí a vnitřním kbelíkem, tmavě hnědé
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Vědro do sauny s praktickou rukojetí je vyrobeno z tepelně upraveného bambusu, díky čemuž se vědro příjemně drží. Údržbu usnadňuje plastový kbelik, který se vkladá do bambusového vědra.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.

1 259 Kč s DPH 21%
1 041 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Vědro do sauny s praktickou rukojetí je vyrobeno z tepelně upraveného bambusu, díky čemuž se příjemně drží.
K vědru se velmi hodí designová naběračka stejné edice.
Finská kvalita.
Po saunování vždy vědro vyprázdněte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně. Vnitřní plastový kbelík usnadňuje čištění a prodlužuje jeho životnost.
Naběračka ani kartáč nejsou součástí balení.
| Barva | Tmavě hnědá |
|---|---|
| EAN | 6410416409764 |
| Hloubka | 23 cm |
| Materiál | Tepelně upravený bambus, vnitřní kbelík je z plastu |
| Objem | 5 L |
| Šířka | 23 cm |
| Váha | 1,75 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 35 cm |