RENTO bambusový saunový kartáč s odnímatelnou rukojetí, tmavě hnědý
Saunový kartáč z bambusu a přírodních štětin s odnímatelnou rukojetí. Bambusový olejový povrch a zaoblený tvar umožňují velmi pohodlné používání. S praktickým jutovým poutkem.
Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

359 Kč s DPH 21%
297 Kč bez DPH
není skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Saunový kartáč z bambusu a přírodních štětin. Vyčistěte si pokožku tímto jemně abrazivním kartáčem a vaším oblíbeným mýdlem. Stimuluje krevní oběh v celém vašem těle.
Po použití vždy kartáč očistěte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně.
Finská kvalita.
Podložka a mýdlo nejsou součástí balení.
| Barva | Tmavě hnědá |
|---|---|
| EAN | 6410416382173 |
| Hloubka | 43 cm |
| Materiál | Olejovaný bambus, přírodní štětiny, juta |
| Šířka | 9 cm |
| Váha | 0,16 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 5 cm |