RENTO bambusový saunový kartáč, tmavě hnědý
Saunový kartáč z bambusu a přírodních štětin. Bambusový olejový povrch a zaoblený tvar umožňují velmi pohodlné používání. S praktickým jutovým poutkem.
Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

349 Kč s DPH 21%
288 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary.
Saunový kartáč z bambusu a přírodních štětin. Vyčistěte si pokožku tímto jemně abrazivním kartáčem a vaším oblíbeným mýdlem. Stimuluje krevní oběh v celém vašem těle.
Po použití vždy kartáč očistěte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně.
Finská kvalita.
| Barva | Tmavě hnědá |
|---|---|
| EAN | 6410416382227 |
| Hloubka | 37 cm |
| Materiál | Tepelně upravený bambus, přírodní štětiny |
| Šířka | 10,5 cm |
| Váha | 0,16 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 35 cm |