RENTO saunová čepice
Plátěná froté čepice do sauny chrání vlasy a pokožku hlavy před horkem ze sauny. V zimě udržuje saunová čepice i hlavu v teple ve vířivce.
Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

619 Kč s DPH 21%
512 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Plátěná froté čepice do sauny chrání vlasy a pokožku hlavy před horkem ze sauny. V zimě udržuje saunová čepice i hlavu v teple ve vířivce.
Běžné praní na 60 stupňů. Žehlete na vysokou teplotu. Nebělit. Nesušte v sušičce.
Finská kvalita.
| Barva | Béžová, černě žíhaný podklad |
|---|---|
| EAN | 6410412850454 |
| Hloubka | 22 cm |
| Materiál | Plátěné froté 100 % bavlna, poutka 100 % len |
| Šířka | 22 cm |
| Váha | 0,12 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 29 cm |