RENTO masážní saunová žínka laituri, šedá
Masážní žínka s nadčasovým designem. Použití na běžné jemné mytí a peeling celého těla. Pokožku změkčenou saunováním jemně očistěte žínkou.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. 

199 Kč s DPH 21%
164 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Luxusní masážní žínka s nadčasovým designem. Použití na běžné jemné mytí a peeling celého těla. Pokožku změkčenou saunováním jemně očistěte žínkou. Žakárový tkaný vzor od Anny Säteri.
Recyklovaný materiál.
Finská kvalita.
| Barva | Šedá |
|---|---|
| EAN | 6410416202983 |
| Hloubka | 24 cm |
| Materiál | 75 % recyklovaná bavlna, 25 % polyester |
| Šířka | 15 cm |
| Váha | 0,05 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 2 cm |