SENTIOTEC designová naběračka do sauny z nerezové oceli se zahnutou rukojetí z osiky
Naběračka do sauny vyrobená z nerezové oceli se zahnutou rukojetí z osiky, díky čemuž se příjemně drží.
Rakouská společnost Sentiotec vyvíjí a vyrábí kvalitní a inovativní produkty určené k tomu, aby Vaše chvíle strávené v sauně byly co nejvíce relaxující.
569 Kč s DPH 21%
470 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Naběračka do sauny vyrobená z nerezové oceli se zahnutou rukojetí z osiky, díky čemuž se příjemně drží.
K naběračce se velmi hodí designové vědro, přesýpací hodiny, teploměr nebo klimatická stanice stejné edice.
Po saunování naběračku vždy vyprázdněte a nenechávejte ji vyschnout v horké a vlhké sauně.
| Barva | Nerezová ocel, osika |
|---|---|
| Hloubka | 4 cm |
| Materiál | Nerezová ocel, osika |
| Objem | 0,1 L |
| Šířka | 10 cm |
| Váha | 0,16 kg |
| Výrobce | SENTIOTEC |
| Výška | 43 cm |