SENTIOTEC designové saunové vědro z nerezové oceli a zahnutou rukojetí z osiky, 5l
Designové vědro z nerezové oceli do sauny s praktickou zahnutou rukojetí z osiky.
Rakouská společnost Sentiotec vyvíjí a vyrábí kvalitní a inovativní produkty určené k tomu, aby Vaše chvíle strávené v sauně byly co nejvíce relaxující.
1 099 Kč s DPH 21%
908 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Designové vědro z nerezové oceli do sauny s praktickou zahnutou rukojetí z osiky.
K vědru se velmi hodí naběračka, přesýpací hodiny, teploměr nebo klimatická stanice stejné edice.
Po saunování vědro vždy vyprázdněte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně.
| Barva | Nerezová ocel, osika |
|---|---|
| Hloubka | 27 cm |
| Materiál | Nerezová ocel, osika |
| Objem | 5 L |
| Šířka | 28 cm |
| Váha | 0,735 kg |
| Výrobce | SENTIOTEC |
| Výška | 31 cm |