RENTO saunový teploměr měděný
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Teploměr do sauny je vyroben z barevně eloxovaného hliníku, teplota je zobrazována ve stupních Celsia. Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

599 Kč s DPH 21%
495 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Teploměr do sauny je vyroben z barevně eloxovaného hliníku. Saunový teploměr umístěte co nejdále od saunových kamen, blízko horní části stěny na místo, kde je dobře čitelný při vyhřívání sauny.
K teploměru se velmi hodí designová naběračka a vědra stejné edice.
Finská kvalita.
Vědro ani naběračka není součástí balení.
| Barva | Měděná |
|---|---|
| EAN | 6410412764294 |
| Hloubka | 15 cm |
| Materiál | Barevně eloxovaný hliník |
| Šířka | 15 cm |
| Váha | 0,15 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 2 cm |