RENTO medový krém do sauny s přírodní vůní arktické borovice, 150 ml
Snadno použitelný výživný saunový med pro celé tělo. Med působí na zjemnění a projasnění pokožky. Vůně obsahuje mladé jehličí, pryskyřici a dřevité vůně, které lákají smysly.
Navrženo a vyrobeno ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.


279 Kč s DPH 21%
231 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Snadno použitelný výživný saunový med pro celé tělo. Med působí na zjemnění a projasnění pokožky. Vůně obsahuje mladé jehličí, pryskyřici a dřevité vůně, které lákají smysly. Rozetřete je na čistou pokožku po mytí nebo po peelingu a nechejte působit v teple sauny, opláchněte teplou vodou.
Krém se dodává v ručně vytlačované tubě.
Finská kvalita.
| EAN | 6410413175181 |
|---|---|
| Hloubka | 5 cm |
| Objem | 150 ml |
| Šířka | 8 cm |
| Váha | 0,20 kg |
| Vůně | arktické borovice |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 15 cm |