RENTO mátový krém na nohy, 100 ml
Hydratační a zvláčňující krém na nohy. Obsahuje osvěžující mátový olej a antibakteriální eukalyptový olej.
Navrženo a vyrobeno ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.
229 Kč s DPH 21%
189 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Hydratační a zvláčňující krém na nohy. Obsahuje osvěžující mátový olej a antibakteriální eukalyptový olej.
Zařaďte krém na nohy do své rutiny péče o nohy spolu s mátovou koupelí a přírodní pemzou.
Finská kvalita.
| EAN | 6410413175358 |
|---|---|
| Hloubka | 4 cm |
| Objem | 100 ml |
| Šířka | 6 cm |
| Váha | 0,12 kg |
| Vůně | máta |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 14,5 cm |