RENTO mátová koupel na nohy, 200 ml
Osvěžující koupel nohou čistí a zjemňuje unavené nohy. Obsahuje osvěžující mátový olej a antibakteriální eukalyptový olej.
Navrženo a vyrobeno ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.
229 Kč s DPH 21%
189 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Osvěžující koupel nohou čistí a zjemňuje unavené nohy. Po koupeli se mozoly snáze odstraňují a vaše pokožka lépe přijímá krém na nohy. Obsahuje osvěžující mátový olej a antibakteriální eukalyptový olej. Zařaďte koupel nohou do své rutiny péče o nohy spolu s peelingem a krémem na nohy.
Finská kvalita.
| EAN | 6410413175334 |
|---|---|
| Hloubka | 5,5 cm |
| Objem | 200 ml |
| Šířka | 5,5 cm |
| Váha | 0,24 kg |
| Vůně | máta |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 12 cm |