RENTO bambusový saunový teploměr
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Teploměr do sauny je vyroben z tepelně upraveného bambusu, teplota je zobrazována ve stupních Celsia.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

659 Kč s DPH 21%
545 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Nadčasový design v kombinaci s uživatelsky příjemnými tvary. Teploměr do sauny je vyroben z tepelně upraveného bambusu. Saunový teploměr umístěte co nejdále od saunových kamen, blízko horní části stěny na místo, kde je dobře čitelný při vyhřívání sauny.
K teploměru se velmi hodí designov á naběračka a vědra stejné edice.
Finská kvalita.
| Barva | Bambusová |
|---|---|
| EAN | 6410412079640 |
| Hloubka | 15 cm |
| Materiál | Tepelně upravený bambus |
| Šířka | 15 cm |
| Váha | 0,25 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 3 cm |