SAWO saunové cedrové vědro s rukojetí a vnitřním kbelíkem, 3,5l
Vědro do sauny s praktickou rukojetí je vyrobeno z cedru. Údržbu usnadňuje plastový kbelík, který se vkládá do cedrového vědra.


1 029 Kč s DPH 21%
850 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Vědro do sauny s praktickou rukojetí je vyrobeno z cedru.
K vědru se velmi hodí naběračka a přesýpací hodiny stejné edice.
Po saunování vždy vědro vyprázdněte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně. Vnitřní plastový kbelík je nedílnou součástí funkčnosti vědra, usnadňuje čištění a prodlužuje jeho životnost.
| Barva | Cedr |
|---|---|
| Hloubka | 26 cm |
| Materiál | Cedr, vnitřní kbelík je z plastu |
| Objem | 3,5 l |
| Šířka | 26 cm |
| Váha | 0.7 |
| Výrobce | SAWO |
| Výška | 25 cm |