HARVIA AUSTRIA linea – relaxační lehátko z lípy
Kvalitní, stylové a pohodlné polohovací lehátko Linea vyrobené z lípy je vhodné do odpočinkových zón ve wellness zařízeních nebo jako plně funkční zahradní nábytek.
Společnost HARVIA AUSTRIA vyvíjí a vyrábí kvalitní a inovativní produkty určené k tomu, aby Vaše chvíle strávené v sauně byly co nejvíce relaxující.


10 999 Kč s DPH 21%
9 090 Kč bez DPH
není skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Při saunování mezi jednotlivými saunovými cykly nebo jen tak při relaxaci si můžete odpočinout na celodřevěném polohovacím lehátku. Linea lehátko je vyrobeno z kvalitního lipového dřeva, které je příjemné na dotek, přesto velmi odolné proti oděru. Lehací plocha Vám díky širokým lamelámzajistí dostatečný prostor a pohodlí při odpočinku. Linea lehátko lze nastavit do základní polohy a dalších 3 nastavitelných poloh zdvižením zádové opěrky. Speciální tvarování lehátka Linea umožňuje pohodlné ležení během Vašeho odpočinku a relaxace.
Podstavec s lehací plochou se spojuje pomoci 6 ks šroubů M6, které jsou součástí balení.
Lehací plocha je 206 x 65 cm.
Dokumenty
| Barva | Lípa |
|---|---|
| Délka | 206 cm |
| Materiál | Lípa |
| Šířka | 65 cm |
| Skupina dopravy | B7 |
| Váha | 6 kg |
| Výrobce | HARVIA AUSTRIA |
| Výška | 41 cm |