RENTO PISARA – saunová sada vědra a naběračky červená
Čisté linie a skandinávský design saunových produktů Rento Pisara jsou výsledkem úžasné finské práce. Produkty Pisara jsou vyrobeny z kompletně finského biokompozitu zvaného UPM Formi. Odolný kompozit z přírodních vláken je příjemný na dotek a vynikající volbou materiálu pro teplo a vlhkost sauny.
Inspirováno přírodou. Navrženo a vyrobeno ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.


979 Kč-20%
783 Kč s DPH 21%
647 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Čisté linie a skandinávský design saunových produktů Rento Pisara jsou výsledkem úžasné finské práce. Produkty Pisara jsou vyrobeny z kompletně finského biokompozitu zvaného UPM Formi. Odolný kompozit z přírodních vláken je příjemný na dotek a vynikající volbou materiálu pro teplo a vlhkost sauny. UPM Formi je kompozit z obnovitelných vláken buničiny a čistých plastových polymerů. Recyklovatelné, lze přeměnit na energii spalováním. Materiál byl vyroben ve Finsku.
Finská kvalita.
Po saunování vědro a naberačku vždy vyprázdněte.
| Barva | Červená |
|---|---|
| EAN | 6410412514165 |
| Hloubka | 23 cm |
| Materiál | Biokompozit UPM Formi |
| Objem | 5 l/ 0,2 l |
| Šířka | 23 cm |
| Váha | 0,8 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 38 cm/ 48 cm |