RENTO masážní saunová žínka, černá
Luxusní masážní žínka s nadčasovým designem. Použití na běžné jemné mytí a peeling celého těla. Pokožku změkčenou saunováním jemně očistěte žínkou. Dlaňová strana chňapky je dvojitě podšitá. Na rubové straně žínky je umístněné praktické poutko.
Inspirováno přírodou. Navrženo ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO.

319 Kč s DPH 21%
264 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Luxusní masážní žínka s nadčasovým designem. Použití na běžné jemné mytí a peeling celého těla. Pokožku změkčenou saunováním jemně očistěte žínkou. Dlaňová strana chňapky je dvojitě podšitá. Na Rubové straně žínky je umístněné praktické poutko.
Finská kvalita.
| Barva | Černá |
|---|---|
| EAN | 6410416217062 |
| Hloubka | 24 cm |
| Materiál | Plátěné froté 100 % bavlna, poutka 100 % len |
| Šířka | 14 cm |
| Váha | 0,05 kg |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 2 cm |