RENTO kondicionér na vlasy s přírodní vůní arktických bobulí, 400 ml
Luxusní kondicionér s dlouhotrvajícím osvěžujícím a hydratačním účinkem. Obsahuje extrakt z morušky, který chrání vlasy a pokožku hlavy. Zvyšuje ovladatelnost vlasů a snižuje statickou elektřinu. Chrání před UV zářením. Vhodné pro všechny typy vlasů. Svěží vůně arktických bobulí.
Inspirováno přírodou. Navrženo a vyrobeno ve Finsku, specialistou na saunové doplňky společností RENTO. Relaxujte a užívejte si harmonii z autentického zážitku finské sauny.


269 Kč s DPH 21%
222 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Luxusní kondicionér s dlouhotrvajícím osvěžujícím a hydratačním účinkem. Obsahuje extrakt z morušky, který chrání vlasy a pokožku hlavy. Zvyšuje ovladatelnost vlasů a snižuje statickou elektřinu. Chrání před UV zářením. Vhodné pro všechny typy vlasů. Svěží vůně arktických bobulí. Důkladně vlasy namydlete až ke kořínkům, nechte působit minimálně 5 min a poté opláchněte.
Aplikace pomocí jemného mechanického rozprašovače
Finská kvalita.
| EAN | 6410416376110 |
|---|---|
| Hloubka | 6,5 cm |
| Objem | 400 ml |
| Šířka | 6,5 cm |
| Váha | 0,44 kg |
| Vůně | arktické bobule |
| Výrobce | RENTO |
| Výška | 18 cm |