PHILIPS LED ŽÁROVKA E14 B35, pro ensto saunové svítidlo
Led žárovka E14 B35 teplá bílá, výkon 5W
150 Kč s DPH 21%
124 Kč bez DPH
není skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Led žárovka E14 B35 teplá bílá, výkon 5W, světelný tok v lumenech 470 lm, barva světla K (Kelvin) 2700K, třída energetické náročnosti F
| Barva | Čirá, matná |
|---|---|
| EAN | 8719514309364 |
| Hloubka | 3,5 cm |
| Materiál | Plast |
| Šířka | 3,5 cm |
| Váha | 0,10 kg |
| Výrobce | PHILIPS |
| Výška | 10,6 cm |