ELIGA saunové modřínové vědro s rukojetí a vnitřním kbelíkem, 5l
Robustní vědro do sauny s praktickou rukojetí a dvěma kovovými obručemi je vyrobeno z modřínu. Údržbu usnadňuje plastový kbelík, který se vkládá do modřínového vědra.
Německá společnost ELIGA Saunatechnik GmbH je specialistou na saunovou techniku & wellness s mnohaletými zkušenostmi a know-how s výrobou saunových doplňků a technologií.
1 239 Kč s DPH 21%
1 024 Kč bez DPH
není skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Robustní vědro do sauny s praktickou rukojetí a dvěma kovovými obručemi je vyrobeno z modřínu.
Po saunování vědro vždy vyprázdněte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně. Vnitřní plastový kbelík je nedílnou součástí funkčnosti vědra, usnadňuje čištění a prodlužuje jeho životnost.
| Barva | Modřín |
|---|---|
| Hloubka | 26 cm |
| Materiál | Modřín |
| Objem | 5 L |
| Šířka | 26 cm |
| Váha | 2,015 kg |
| Výrobce | ELIGA |
| Výška | 31 cm |