ELIGA maxi naběračka do sauny lesklá ocel
MAXI naběračka do sauny s perfektním zpracováním detailů. Kovové části jsou vyrobeny z lesklé oceli, s praktickou rukojetí z břízy, díky čemuž se naběračka příjemně drží. Velmi vhodná pro velké saunové ceremonie.
Německá společnost ELIGA Saunatechnik GmbH je specialistou na saunovou techniku & wellness s mnohaletými zkušenostmi a know-how s výrobou saunových doplňků a technologií.
3 999 Kč s DPH 21%
3 305 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
MAXI naběračka do sauny s perfektním zpracováním. Kovové části jsou vyrobeny z lesklé oceli, s praktickou rukojetí z břízy, díky čemuž se příjemně drží a nehrozí ani popálení o rozehřátý kov.
Bezešvě svařovaná nerezová naběračka má objem 3,5 l s průměrem 25 cm, délkou rukojeti 103 cm a průměrem rukojeti 3 cm. Velmi vhodná pro velké saunové ceremonie.
Po saunování naběračku vždy vyprázdněte a nenechávejte ji vyschnout v horké a vlhké sauně.
| Barva | Lesklá ocel a bříza |
|---|---|
| Hloubka | 13 cm |
| Materiál | Kombinace lesklá ocel a bříza |
| Objem | 3,5 l |
| Rozměry | 15 × 14 x 3 cm |
| Šířka | 25 cm |
| Váha | 2,1 kg |
| Výrobce | ELIGA |
| Výška | 103 cm |