Dřevěná ochlazovací káď z thermowood s vložkou z polyesterové pryskyřice v šedé barvě
Dřevěná ochlazovací káď z z thermowoodu s vložkou s polyesterové pryskyřice je ideální k šokovému ochlazení po saunování nebo k otužování
Zvolte si různou povrchovou úpravu .26 999 Kč s DPH 21%
22 313 Kč bez DPH
není skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Ochlazovací káď má vnější rozměry: Průměr: 105 cm | Výška: 102 cm | hloubka: 85 cm
Ochlazovací káď je ideální k šokovému ochlazení po saunování nebo k otužování. K jednoduchému vstupu a výstupu do a z kádě slouží schůdky, které jsou součástí dodávky.
Rozsah dodávky - ochlazovací káď obdržíte ve smontovaném stavu:
- Vložka z polyesterové pryskyřice včetně výpustného ventilu pokrytá prkny z thermowoodu
- schůdky z thermowoodu
- kryt z polyesterové pryskyřice v barvě vložky
| Barva | Thermoborovice |
|---|---|
| Délka | 105 cm |
| Hloubka | 8,5 cm |
| Materiál | ThermoWood® |
| Objem | cca 500 L |
| Skupina dopravy | B4 |
| Výrobce | A&M |
| Výška | 102 cm |