ANDERS&KAFKA DESIGNOVÉ SAUNOVÉ DŘEVĚNÉ POLOHOVACÍ LEHÁTKO Z ABACHI
Designove dřevěné polohovací lehátko s jednoduchými přímými liniemi a vynikající ergonomií. Má jednoduchý systému polohování s možností nastavení až 9 poloh.
Polohovací lehátko je vyrobeno z masivního dřeva abachi a konstrukční části lehátka z javoru . Dřevina abachi díky své velmi malé hustotě dřevních vláken při styku s pokožkou v sauně nepálí. Lehátko je ručně broušeno a leštěno.
Osobní vyzvednutí nebo doprava dle předchozí telefonické domluvy.
Vyrobeno společností Anders&Kafka, tradičními řemeslnými postupy v České republice, profesionálně a kvalitně zpracováno v každém detailu."


21 999 Kč s DPH 21%
18 181 Kč bez DPH
skladem
Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč
Dárek k nákupu od 5 000 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
Designove dřevěné polohovací lehátko s jednoduchými přímými liniemi a vynikající ergonomií. Má jednoduchý systém polohování s možností nastavení až 9 poloh.
Polohovací lehátko je vyrobeno z masivního dřeva abachi a konstrukční části lehátka z javoru . Tato dřevina díky své velmi malé hustotě dřevních vláken při styku s pokožkou v sauně tolik nepálí jako jiné dřeviny.
Lehátko je ručně broušeno a leštěno.
Lehátko se dodává smontované.
| Barva | Světlé dřevo |
|---|---|
| Hloubka | 202 cm |
| Materiál | Abachi, javor |
| Šířka | 74 cm |
| Skupina dopravy | B7 |
| Váha | 15 kg |
| Výrobce | ANDERS&KAFKA |
| Výška | 45 cm |